Στην ΕΡΤ3 το ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

Πλούσιο σε αθλητική δράση είναι ο σαββατοκύριακο με μεταδόσεις αγώνων από τα μεγαλύτερα πρωταθλήματα αλλά και αναμετρήσεις της Super League και της Basket League.

Μεγάλο ενδιαφέρον όμως έχει για τον κόσμο του ΠΑΟΚ και το «Final Four» του Κυπέλλου στο βόλεϊ το οποίο διεξάγεται στο Αλέξαδρειο, με τον Δικέφαλο να αντιμετωπίζει στον ημιτελικό (στις 19:30) τον Ολυμπιακό, σε ένα ματς που θα μεταδώσει ζωντανά η ΕΡΤ3.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/3) είναι οι εξής:

14:00 OTE SPORT 2
Έιμπαρ – Εσπανιόλ (Ποδόσφαιρο)

14:00 OTE SPORT 3
Σαν Πάουλι – Ανόβερο (Ποδόσφαιρο)

14:30 OTE SPORT 1
Γουέστ Μπρομ – Άρσεναλ (Ποδόσφαιρο)

15:00 ΕΡΤ3
Aπόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας (Ποδόσφαιρο)

15:00 NOVASPORTS 3
Βέροια – ΑΟΚ Κέρκυρα (Ποδόσφαιρο)

16:30 OTE SPORT 3
Βέρντερ Βρέμης – Λειψία (Ποδόσφαιρο)

16:30 OTE SPORT 4
Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν (Ποδόσφαιρο)

16:30 OTE SPORT 5
Κολονία – Χέρτα Βερολίνου (Ποδόσφαιρο)

16:30 OTE SPORT 7
Βόλφσμπουργκ – Ντάρμσταντ (Ποδόσφαιρο)

16:30 OTE SPORT 8
Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ (Ποδόσφαιρο)

17:00 ΕΡΤ2
ΑΟΠ Κηφισιάς – ΑΟ Ορεστιάδας (Final four βόλεϊ)

17:00 OTE SPORT 1
Στόουκ – Τσέλσι (Ποδόσφαιρο)

17:00 NOVASPORTS 4
Kολοσσός – Άρης (Basket league)

17:15 OTE SPORT 2
Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης (Ποδόσφαιρο)

17:15 NOVASPORTS 1
ΑΕΛ – Παναιτωλικός (Ποδόσφαιρο)

18:00 NOVASPORTS 3
Ναντ – Νις (Ποδόσφαιρο)

19:00 OTE SPORT 7
Τορίνο – Ίντερ (Ποδόσφαιρο)

19:30 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (Final Four Βολεϊ)

19:30 OTE SPORT 1
Μπόρνμουθ – Σουόνσι (Ποδόσφαιρο)

19:30 OTE SPORT 2
Αλαβές – Ρεάλ Σοσιεδάδ (Ποδόσφαιρο)

19:30 OTE SPORT 3
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αμβούργο (Ποδόσφαιρο)

19:30 NOVASPORTS 2
Ατρόμητος – ΑΕΚ (Ποδόσφαιρο)

20:00 OTE SPORT 6
ATP World Tour Masters 1000 (Τένις)

20:15 NOVASPORTS 4
Σπόρτινγκ – Νασιονάλ Μαδέιρα (Ποδόσφαιρο)

21:00 NOVASPORTS 1
Μπορντό – Μονπελιέ (Ποδόσφαιρο)

21:00 NOVASPORTS 3
Παναθηναϊκός – Λαύριο (Basket league)

21:30 OTE SPORT 3
Γουέστ Χαμ – Λέστερ (Ποδόσφαιρο)

21:45 OTE SPORT 1
Μίλαν – Τζένοα (Ποδόσφαιρο)

21:45 OTE SPORT 2
Μπέτις – Οσασούνα (Ποδόσφαιρο)

22:00 OTE SPORT 6
ATP World Tour Masters 1000 (Τένις)

22:30 NOVASPORTS 4
Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα (Ποδόσφαιρο)


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!