Πολύ… ποδόσφαιρο στην TV

Γεμάτο ποδόσφαιρο είναι το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (11/2) με πολλές αναμετρήσεις από της Super League αλλά και τα μεγαλύτερα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, ενώ από πλευράς μπάσκετ, ξεχωρίζει το All Star Game που διεξάγεται στην Πάτρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της TV:

13:00
COSMOTE SPORT 2
Σεβίλλη – Ζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
EUROSPORT
Δίαθλο 10 χλμ σπριντ ανδρών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:05
NOVASPORTS 1
Άγιαξ – Τβέντε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 7
Σασουόλο – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8
Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 3
Άστον Βίλα – Μπέρμιγχαμ
Championship Αγγλίας

14:00
EUROSPORT 2
Χόκεϊ επί πάγου
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
COSMOTE SPORT 1
Χάντερσφιλντ – Μπόρνμουθ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 6
Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
COSMOTE SPORT 3
Άουε – Ίνγκολσταντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ2
Λουτζ Απλό ανδρών – 4ος γύρος
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
EUROSPORT
Λουτζ Απλό ανδρών – 4ος γύρος
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
NOVASPORTS 2
Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός
Super League

15:00
ΕΡΤ3
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 5
Ίντερ – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7
Σαμπντόρια – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8
Τορίνο – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1
Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 6
ATP 250 Σόφια, τελικός
Τένις

17:00
NOVASPORTS 2
ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης
Super League

17:15
NOVASPORTS 3
Παναιτωλικός – Πλατανιάς
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
ΕΡΤ1
Greek Stars – Rest of the World / Διαγωνισμός τριπόντων – καρφωμάτων
All Star Game

18:00
ΕΡΤ2
Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού 2η μέρα
Στίβος

18:00
COSMOTE SPORT 5
Τσάβες – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 4
Κρεμόνα – Βενέτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1
Σαουθάμπτον – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3
Βέρντερ – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX SPORTS
Blues – Penguins
NHL

19:00
ACTION 24
Λίνγκμπι – Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας

19:30
NOVASPORTS 1
Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 8
Ρεάλ Μαδρίτης – Τενερίφη
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2
Θέλτα – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 4
Σάρλοτ Χόρνετς – Τορόντο Ράπτορς
NBA

20:00
COSMOTE SPORT 7
Σπόρτινγκ – Φεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 6
Φλένσμπουργκ – Βίβε Κίελτσε
Χάντμπολ

20:00
COSMOTE SPORT 1
Ρόμα – Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2
Λιόν – Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4
Μπόστον Σέλτικς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!