Η ώρα του Μαργαρίτη

Με την πραγματοποίηση των διαγωνισμών ΛΟΥΞ καρφωμάτων, τριπόντων και βέβαια με το ΕΚΟ All Star Game θα ολοκληρωθεί την Κυριακή (11/2) το διήμερα της γιορτής της Stoiximan.gr Basket League στην Πάτρα.

Μετά την παρουσία των νεαρών καλαθοσφαιριστών αλλά και των βετεράνων του ΠΑΟΚ στη μάχη μεταξύ Rising Stars και All Time Stars, είναι η ώρα του αρχηγού του Δικεφάλου να πάρει μέρος στο All Star με τη φανέλα των Greek Stars.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

10.00 – 13.00 & 16.00 – 22.00 Λειτουργία Basket Village εντός του ΠΕΑΚ Δ.ΤΟΦΑΛΟΣ

11.00 Επίσκεψη στο Σκαγιοπούλειο Κέντρο Προστασίας του Παιδιού, Νομού Αχαΐας. Διεύθυνση: Κορυτσάς & Αγίων Σαράντα, Πάτρα

17.00 Συναυλία από το νεανικό συγκρότημα OtherView

18.00 Έναρξη ΕΚΟ ALL STAR GAME 2018 GREEK STARS – WORLD STARS

Οι συνθέσεις των ομάδων:

GREEK STARS

Νικ Καλάθης (Παναθηναϊκός Superfoods)

Βασίλης Σπανούλης (Ολυμπιακός)

Νίκος Γκίκας (Προμηθέας)

Νίκος Παππάς (Παναθηναϊκός Superfoods)

Λευτέρης Μποχωρίδης (Άρης)

Γιώργος Πρίντεζης (Ολυμπιακός)

Κώστας Παπανικολάου (Ολυμπιακός)

Θανάσης Αντετοκούνμπο (Παναθηναϊκός Superfoods)

Παναγιώτης Βασιλόπουλος (ΑΕΚ)

Βαγγέλης Μαργαρίτης (ΠΑΟΚ)

Βασίλης Καββαδάς (AEK)

Ίαν Βουγιούκας (Παναθηναϊκός Superfoods)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: Τσάβι Πασκουάλ (Παναθηναϊκός Superfoods), Ηλίας Παπαθεοδώρου (ΠΑΟΚ)

MANAGERS: Τέλης Ζουρνατζίδης (ΠΑΟΚ), Δημήτρης Καρβέλας

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ: Παναγιώτης Χαλκιόπουλος (Προμηθέας)

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ: Παναγιώτης Ανδρουτσόπουλος (Κόροιβος)

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ: Ανδρέας Μαραμένος (Προμηθέας)

ΙΑΤΡΟΣ: Ανδρέας Παπαδόπουλος

WORLD STARS

Θάντους ΜακΦάντεν (Κύμη)

Στέφαν Μούντι (Ρέθυμνο Cretan Kings)

Μάνι Χάρις (ΑΕΚ)

Λάνγκστον Χολ (Προμηθέας)

Γιάνις Στρέλνιεκς (Ολυμπιακός)

Τζέιμς Γκιστ (Παναθηναϊκός Superfoods)

Μακένζι Μουρ (Λαύριο Megabolt)

Κρις Σίνγκλετον (Παναθηναϊκός Superfoods)

Κέι Σι Ρίβερς (Παναθηναϊκός Superfoods)

Μίλαν Μιλόσεβιτς (Προμηθέας)

Νίκολα Μιλουτίνοφ (Ολυμπιακός)

Τζαμέλ ΜακΛίν (Ολυμπιακός)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: Γιάννης Σφαιρόπουλος (Ολυμπιακός), Παναγιώτης Γιαννάκης (Άρης)

MANAGERS: Γιωργος Χηνας (ΑΕΚ), Μάρκος Κολώκας (Πανιώνιος Βίκος Cola)

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ: Μάνος Παπαμανώλης (Λαύριο Megabolt)

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ: Παναγιώτης Βασιλείου (ΠΑΟΚ)

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ: Πάρης Δερμανης (Παναθηναϊκός Superfoods)

ΙΑΤΡΟΣ: Αναστάσιος Τοκης

ΛΟΥΞ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ

Στην έναρξη του αγώνα θα πραγματοποιηθεί ο Λουξ διαγωνισμός Τριπόντων & στο ημίχρονο ο Διαγωνισμός Καρφωμάτων. Οι παίκτες που θα διαγωνιστούν είναι…

ΛΟΥΞ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ

Βαγγέλης Σακελλαρίου (Πανιώνιος Βίκος Cola)

Λάνγκστον Χολ (Προμηθέας)

Θάντους ΜακΦάντεν (Κύμη)

Νώντας Παπαντωνίου (Γυμναστικός Λάρισας Φάρος)

Κίκι Κλαρκ (Περιστέρι Α2)

Τόνι Μέιερ (Λαύριο Megabolt)

Αντώνης Κόνιαρης (Νικητής ΛΟΥΞ διαγωνισμού τριπόντων νέων)

ΛΟΥΞ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ

Οκτάβιους Έλις (Προμηθέας)

Μάικλ Κάιζερ (Κύμη)

Τζαχίν Κάρσον (Κόροιβος)

Στέφαν Μούντι (Ρέθυμνο Cretan Kings)

Αντουέιν Ουίγκινς (Λαύριο Megabolt)

Παναγιώτης Φιλιππάκος (Παπάγου Α2)

Γιώργος Τσαλμπούρης (Νικητής ΛΟΥΞ διαγωνισμού καρφωμάτων νέων)


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!