«Γεμάτο» πρόγραμμα

Γεμάτο είναι το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων την Κυριακή (20/5), με το τελικό της Euroleague ανάμεσα σε Ρεάλ Μαδρίτης και ΤΣΣΚΑ να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά, το σημερινό πρόγραμμα:

COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια – Ντεπορτίβο λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Αγώνας
Moto 2 13:05

COSMOTE SPORT 4
Σαραγόσα – Φουενλαμπράδα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

COSMOTE SPORT 7
Πορτογαλία, SS19 Fafe 2 – Power Stage
WRC 14:00

COSMOTE SPORT 6
WTA Tour: Internazionali BNL d’Italia, τελικός
Τένις 14:00

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, μικρός τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley 14:05

EUROSPORT
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία 14:15

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Αγώνας
Moto GP 14:30

COSMOTE SPORT 8
World Tour: Ιταπέμα, μικρός τελικός ανδρών
Τένις 15:05

COSMOTE SPORT 7
Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ Λέβεν
Χάντμπολ m15:45

NOVASPORTS 2
Χάμαρμπι – ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σουηδικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 1
Τζένοα – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley 16:20

ERT.GR
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας
Football League 17:00

ΕΡΤ3
Άρης – Πανσερραϊκός
Football League 17:00

COSMOTE SPORT 6
ATP Masters: Internazionali BNL d’Italia, τελικός
Τένις 17:00

COSMOTE SPORT 2
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, τελικός ανδρών
World Tour Beach Volley 17:35

NOVASPORTS 1
Ζάλγκιρις – ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Μικρός τελικός)
Euroleague 18:00

EUROSPORT
Tour De L’ Ain, Γαλλία
Ποδηλασία 18:30

ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Ποτάισα Τούρντα
Challenge Cup 19:00

COSMOTE SPORT 5
Σπαλ – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 8
Κιέβο – Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 7
Ουντινέζε – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 4
Κάλιαρι – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 3
Νάπολι – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 1
Μίλαν – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

FOX
Mets – Diamondbacks
MLB 20:00

NOVASPORTS 1
Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης (Τελικός)
Euroleague 21:00

COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοθιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 1
Λάτσιο – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 3
Σασουόλο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

EUROSPORT
Chicago Fire – Houston Dynamo
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου 23:00


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!