Τα φώτα στο Παλατάκι

Η αναμέτρηση της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ με τον Προμηθέα στις 18:00 ξεχωρίζει από το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου (20/10), το οποίο μεταξύ άλλων περιλαμβάνει και το μεγάλο ντέρμπι της Premier League μεταξύ Τσέλσι και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (14:30).

Αναλυτικά οι μεταδόσεις της ημέρας:

11:00 Eurosport 1
Πινγκ πονγκ
Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών Γαλλία

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο-Κολονία
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε
LaLiga Santander

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

14:55 Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί

15:45 ΕΡΤ2
Κολοσσός – Κύμη
Basket League

15:45 ΕΡΤ2
Περιστέρι – Χολαργός
Basket League

15:45 ΕΡΤ2
Ρέθυμνο – ΑΕΚ
Basket League

16:00 Novasports 1HD
Ρόμα – ΣΠΑΛ
Serie A

16:00 ΕΡΤ HD
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Super League

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp
Τένις

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ-Λειψία
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00 Novasports 2HD
Μπρέντφορντ – Μπρίστολ Σίτι
Championship

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι
Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια-Λεγανές
LaLiga Santander

18:00 Novasports 5HD
Σάλτσμπουργκ – Βάκερ Ίνσμπρουκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

18:00 Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν
Ligue 1

18:00 ΕΡΤ2
ΠΑΟΚ – Προμηθέας
Basket League

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα
VTB United League

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp, 2ος Ημιτελικός
Τένις

18:15 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
Super League

19:00 Novasports 2HD
Γιουβέντους – Τζένοα
Serie A

19:00 ΕΡΤ HD
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
Super League

19:30 Novasports 3HD
Ντέρμπι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ
Premier League

20:30 Novasports 1HD
AEΛ – Λαμία
Super League

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX.
3ες Ελεύθερες Δοκιμές

20:55 Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί

21:00 Novasports 4HD
Στρασμπούρ – Μονακό
Ligue 1

21:30 Novasports 2HD
Ουντινέζε – Νάπολι
Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Τενερίφη-Εστουντιάντες
ACB Liga Endesa

21:45 Novasports 3HD
Χερενφέιν – Άγιαξ
Eredivisie

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα-Σεβίλη
LaLiga Santander

23:30 Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Αμερικής
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

23:50 COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX
Κατατακτήριες Δοκιμές


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!