Ποδόσφαιρο και μπάσκετ στην TV

Η αναμέτρηση ΟΦΗ-ΠΑΟΚ για την 10η αγωνιστική της Super League ξεχωρίζει από το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις, ενώ και το παιχνίδι κυπέλλου μπάσκετ ανάμεσα σε Διαγόρα Δρυοπιδέων και ΠΑΟΚ είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

12:30 ΕΡΤ Sports HD 37ος
Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός Στίβος

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελo – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 ΕΡΤ Sports HD
ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός
Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:00 ΕΡΤ3
Τρίκαλα AO – Βέροια
Football League

16:00 Novasports 2HD
Μπρέσια – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σάλκε – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports HD
37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός 10 χλμ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ3
Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΠΑΟΚ
Κύπελλο Basket

17:00 Novasports 3HD
Πρέστον – Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 1HD
Βόλος – Παναιτωλικός
Super League

18:00 ΕΡΤ Sports HD
ΑΕΚ – Ρέθυμνο
Basket League

18:30 Novasports 4HD
Μπρεστ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports 3HD
Ίντερ – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Έιμπαρ – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Λέστερ – Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 2HD
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Super League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου
Basket League

20:25 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη
Ποδηλασία

20:45 Novasports 1HD
Νάπολι – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night 2019
Ζάμπιτ Μαγκομεντσαρίποφ – Κάλβιν Κάταρ

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπρέσια – Κάζαλματζορε
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals 2019
Τελικός τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!