Εκεί θα δείτε τον αγώνα της Τούμπας
Φουλ αγωνιστική δράση στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής, με τρεις αναμετρήσεις στη Superleague, αλλά και αγώνες για την Basket League.
Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:
11:05 Eurosport 1
Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος Σκι
11:25 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP προθέρμανση Πορτογαλία
ADVERTISING
11:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2 προθέρμανση Πορτογαλία
12:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ούνικς Καζάν – Χίμκι VTB United League
12:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ενισέι – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League
13:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3 Πορτογαλία
13:15 Novasports 3HD
Άγιαξ – Χεράκλες Eredivisie
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Εστουντιάντες – Μάλαγα ACB Liga Endessa
13:30 Novasports 2HD
Φιορεντίνα – Μπενεβέντο Serie A
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Φούλαμ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ
14:05 Eurosport 1
Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος Σκι
14:30 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP Πορτογαλία
14:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Φλένσμπουργκ – Στουτγκάρδη Bundesliga χάντμπολ
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Μπόχουμ Bundesliga 2
14:45 Eurosport 2
Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00 Novasports 1HD
ΑΕΚ – ΑΕΛ Super League
15:30 Novasports 5HD
Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ Eredivisie
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ
16:00 Novasports 5HD
Σαμπντόρια – Μπολόνια Serie A
16:00 Novasports 24 HD
Βερόνα – Σασουόλο Serie A
16:00 Novasports 4HD
Ρόμα – Πάρμα Serie A
16:00 Novasports 3HD
Ίντερ – Τορίνο Serie A
16:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2 Πορτογαλία
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπεσίκτας – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga
16:50 Eurosport 1
Βίσλα Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) Σκι
17:00 ΕΡΤ
Ηρακλής – Περιστέρι Basket League
17:00 ΕΡΤ Sports 1
Λαύριο – Ιωνικός Basket League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Κάντιθ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:15 Novasports 2HD
Παναιτωλικός – Άρης Super League
17:45 Novasports 5HD
Τβέντε – Αϊντχόφεν Eredivisie
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λιντς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga
19:00 Novasports 3HD
Ουντινέζε – Τζένοα Serie A
19:15 Novasports 4HD
Σαρλερουά – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endessa
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 ΕΡΤ
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Κολοσσός Basket League
19:30 Novasports 1HD
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τελικός τένις
20:45 Eurosport 1
Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ
21:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ
21:45 Novasports 2HD
Νάπολι – Μίλαν Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 Novasports 3HD
Λιλ – Λοριάν Ligue 1
23:25 Novasports 4HD
Κάνσας – Σαν Χοσέ MLS