Με Πρωτέα στο Κύπελλο ο ΠΑΟΚ

Όπως και πέρυσι ο Δικέφαλος…

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα (25/8) η κλήρωση του πρωταθλήματος Α1 μπάσκετ των Γυναικών, καθώς και του Κυπέλλου Ελλάδος για την αγωνιστική σεζόν 2014-2015, με τον ΠΑΟΚ να αντιμετωπίζει στην πρεμιέρα του τον Ολυμπιακό Βόλου εκτός έδρας.

Επίσης ο Δικέφαλος έμαθε τον αντίπαλο του και στο κύπελλο, καθώς η κληρωτίδα τον έβγαλε αντιμέτωπο με τον ΑΕΟ Πρωτέα Βούλας.

Διαβάστε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο διοργανώσεων

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος

1η Αγωνιστική – 05/10/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική – 12/10/14
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

3η Αγωνιστική – 19/10/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

4η Αγωνιστική – 26/10/14
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

5η Αγωνιστική – 02/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ

6η Αγωνιστική – 09/11/14
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΑΣ ΠΑΟΚ

7η Αγωνιστική – 16/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

8η Αγωνιστική – 23/11/14
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ

9η Αγωνιστική – 30/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

10η Αγωνιστική – 07/12/14
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

11η Αγωνιστική – 14/12/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

12η Αγωνιστική – 11/01/15
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

13η Αγωνιστική – 18/01/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΟΚ

14η Αγωνιστική – 25/01/15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική – 01/02/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ

16η Αγωνιστική – 08/02/15
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

17η Αγωνιστική – 15/02/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

18η Αγωνιστική – 21/02/15
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝ

Πρόγραμμα Κυπέλλου

Α’ Φάση / 1η Αγωνιστική – Κυριακή 14/09/2014
1ος Όμιλος
———————————
01. AO Άρης Πετρούπολης – AO Καλαμάτα 1980
02. ΚΑΟ Μελισσίων- ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου
03. Πανιώνιος ΓΣ- ΓΣ Ίκαρος Καλλιθέας
04. ΦΕΑ ΝΦ NX- AO Σπόρτιγκ
05. AO ΝΑ Ηρόδοτος- AO Π. Φαλήρου
06.AO Δάφνη Αγ.Δημ – ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημ.

2ος Όμιλος
———————————
07. ΕΟ Σταυρούπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
08. AO Σερρών- ΓΣ Ηρακλής
09. ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμ.
10. ΑΣ Νίκη Λευκάδας – ΑΕ Πυλαίας
11. ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης – Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
12. ΑΣ Άρης Θεσ/νίκης – ΑΣ Τιτάνες Δράμας

Α’ Φάση / 2η Αγωνιστική – Κυριακή 21/09/2014
1ος Όμιλος
13. Νικ. 5 – Νικ. 1
14. Νικ. 4 – Νικ. 6
15. Νικ. 3 – Νικ. 2
16. Νικ. 10 – Νικ. 12
17. Νικ. 8 – Νικ. 7
18. Νικ. 9 – Νικ. 11

Β’Φάση / Κυριακή 28/09/2014
———————————
19. ΑΜΣ Αναγέννηση Ν.Ρυσίου – Αθηναϊκός ΑΣ
20. Νικητής Α13 – ΑΣ Κώων Ιπποκράτης
21. AO Τερψιθέας Γλυφάδας – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 1937
22. Νικητής Α15 – Νικητής Α16
23. ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΣ ΠΑΟΚ
24. Νικητής Α17 – ΑΕ Σούρμενων Ελληνικού
25. Νικητής Α14 – Παναθηναϊκός AO
26. Νικητής Α18 – Παναθλητικός ΑΕ Συκεών

Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Κυριακή 21/12/2014
27. Νικ. 19 – Νικ. 20
28. Νικ. 20 – Νικ. 22
29. Νικ. 23 – Νικ. 26
30. Νικ. 25 – Νικ. 21

Δ’Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Σάββατο 28/03/2015
31. … – …
32. … – …

Μικρός Τελικός/ Κυριακή 29/03/2015
33. Ηττημένος Α31 – Ηττημένος Α31

Τελικός/ Κυριακή 29/03/2015
34. Νικητής Α31 – Νικητής Α32

  • // Πρόσφατα //
  • // Δημοφιλή //

Όλο το βάρος στην τακτική

Προκρίθηκε ο Ολυμπιακός

Σπάει τα ρεκόρ ο Τζόλης

Εκτός Ευρώπης η Λέφσκι Σόφιας

Τρόλαρε τον Άρη με ΠΑΟΚ η Μακάμπι

Ο… ανασχηματισμός στην άμυνα

O Ίβιτς απέκλεισε τον Άρη

Έπεσαν κορμιά στη Νέα Μεσημβρία

Στην Ευρώπη δεν έχει Λαόθ

Κάνει το «μπαμ» με Ράσφορντ η Παρί

Απίθανες γκολάρες από Τζόλη! (videos)

Εξαιρετική πρωτοβουλία Ίνγκασον-Ολιβέιρα

Επιστρέφει ο Ράφα Σοάρες

Πώληση στην Πορτογαλία 22 χρόνια μετά

Στη Σαχτάρ ο Τέιλορ!

Πορτογαλική επιβεβαίωση για Μιχάι

«Ασπρόμαυρο» κάλεσμα στην Κατερίνη (video)

Εκτός με ίωση ο Ολιβέιρα

«Κεραυνοί» από Δημοκράτη Παπαδόπουλο

«Το ποσό που ζήτησε η Σαχτάρ από τον ΠΑΟΚ»

H Εθνική διέλυσε την Ισπανία με show Γιάννη (video)

Δεν έκανε την διαφορά…

Ο Τσόλακ «χτύπησε» ξανά! (video)

Θα γίνει ο Μουργκ ο πρώτος;

H επιστροφή του Ίβιτς στην Τούμπα

«Ο ΠΑΟΚ ενδιαφέρθηκε για τον Αντέλ»

Έφερε πρόταση ο Μιχάι

Πρόβλημα με Νέσμπεργκ!

Νέο «μπαμ» από την Μπαρτσελόνα

Tα… ιδιαίτερα του Λουτσέσκου

«O γρίφος για Πάρμα και ο Κούρτιτς»

Ράζβαν: «Πρέπει να σκοράρετε» (video)

Γράφουν για Παναθηναϊκό-Σοτέλδο

Απίθανες γκολάρες από Τζόλη! (videos)

Στην Ευρώπη κάνει κουμάντο η Ρεάλ (videos)

Σκληρό πόκερ για Μουργκ

«Δεν επιστρέφει στην Αυστρία ο Μουργκ»

Έκλεισε στην Φαμαλικάο ο Μιχάι!

Η μεγάλη αποσυμφόρηση του ΠΑΟΚ

Στην Τούμπα η Μακάμπι Τελ Αβίβ (pic)

Αλλαγή σελίδας για ΑΕΛ

Η… αλλαγή στην προπόνηση του ΠΑΟΚ

Το απίθανο κάρφωμα του Γιάννη (video)

Όλο το βάρος στην τακτική

Ο… ανασχηματισμός στην άμυνα

Έπεσαν κορμιά στη Νέα Μεσημβρία

Εξαιρετική πρωτοβουλία Ίνγκασον-Ολιβέιρα

Επιστρέφει ο Ράφα Σοάρες

Πώληση στην Πορτογαλία 22 χρόνια μετά

Στη Σαχτάρ ο Τέιλορ!

Στην Εθνική Κορασίδων η Τόγια του ΠΑΟΚ

Λυκογιάννης: «Ανταγωνιστικοί σε Ελλάδα και Ευρώπη»

Χωρίς Γιάννη η Εθνική

«Κληρώνει» για το Κύπελλο

Σλαφτσάκης… δέκα χρόνια μετά

Τρελά λεφτά για φανέλα του Τζόρνταν

Δεύτερο «τεστ» για την Εθνική μπάσκετ

Προκρίθηκε ο Ολυμπιακός

O Ίβιτς απέκλεισε τον Άρη

Στην Ευρώπη δεν έχει Λαόθ

Οι οπαδοί της Μακάμπι τρολάρουν τον Άρη με… ΠΑΟΚ

Προς Τουρκία ο Χαρίσης

Βόλος: Μεταγραφή πριν τον ΠΑΟΚ