Το πρόγραμμα σε εφηβικό και παιδικό

Η ομάδα εφήβων και το τμήμα του παιδικού του τμήματος βόλεϊ του ΠΑΟΚ έμαθαν το πρόγραμμά τους για τα φετινά πρωταθλήματα.

Η ομάδα εφήβων βόλεϊ του Α.Σ. ΠΑΟΚ στην Α’ Φάση του Πρωταθλήματος της Ε.ΠΕ.Σ.Θ. την αγωνιστική περίοδο 2018-2019 θα βρεθεί αντιμέτωπη με τον Ηρακλή, τον Πήγασο Πολίχνης, τον Απόλλωνα Καλαμαριάς, τον Α.Σ. Ελπίς, τον Μακεδονικό, τον Ιωνικό, τον Άρη, τη ΧΑΝΘ και τον Αίαντα Ευόσμου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Α’ Φάσης:

Α’ Φάση

1η αγωνιστική
Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς
Πήγασος Πολίχνης-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός-ΠΑΟΚ
Ιωνικός-Άρης
ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου

2η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Ηρακλής
ΑΣ Ελπίς-Πήγασος Πολίχνης
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός
ΠΑΟΚ-Ιωνικός
Άρης-ΧΑΝΘ

3η αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός-ΑΣ Ελπίς
Ιωνικός-Απόλλων Καλαμαριάς
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ
Αίας Ευόσμου-Άρης

4η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός
Ηρακλής-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Ελπίς-Ιωνικός
Απόλλων Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου

5η αγωνιστική
Ιωνικός-ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός-Ηρακλής
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς
Αίας Ευόσμου-Απόλλων Καλαμαριάς
Άρης-ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ
Ηρακλής-Ιωνικός
Πήγασος Πολίχνης-Μακεδονικός
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου
Απόλλων Καλαμαριάς-Άρης

7η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ-Ηρακλής
Ιωνικός-Πήγασος Πολίχνης
Άρης-ΑΣ Ελπίς
ΠΑΟΚ-Απόλλων Καλαμαριάς

8η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Άρης
Ηρακλής-Αίας Ευόσμου
Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ
Μακεδονικός-Ιωνικός
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΟΚ

9η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΑΕΝ Πανοράματος
Άρης-Ηρακλής
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης
ΧΑΝΘ-Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Ελπίς

10η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς
Ηρακλής-ΠΑΟΚ
Πήγασος Πολίχνης-Άρης
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου
Ιωνικός-ΧΑΝΘ

11η αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος
Απόλλων Καλαμαριάς-Ηρακλής
ΠΑΟΚ-Πήγασος Πολίχνης
Άρης-Μακεδονικός
Αίας Ευόσμου-Ιωνικός

Από την άλλη, οι παίδες του τμήματος βόλεϊ του ΠΑΟΚ στην Α’ Φάση του Πρωταθλήματος της Ε.ΠΕ.Σ.Θ. θα αντιμετωπίσουν την ΑΕΝ Πανοράματος, τον Απόλλωνα Καλαμαριάς, τον Αίαντα Ευόσμου, τον Α.Σ. Ελπίς. τη ΧΑΝΘ, το Μακεδονικό, τον ΠΟ Μουδανίων, τον Ηρακλή, τον Νέστορα, τον Πήγασο Πολίχνης και τον Άρη.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του πρωταθλήματος παίδων της Ε.ΠΕ.Σ.Θ.:

Α’ Φάση

1η αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς
Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ
Μακεδονικός-ΠΟ Μουδανιών
Ηρακλής-Νέστωρ
Πήγασος Πολίχνης-Άρης

2η αγωνιστική
Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος
Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου
ΑΣ Ελπίς-ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ-Μακεδονικός
ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής
Νέστωρ-Πήγασος Πολίχνης

3η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-Περσέας
ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός-ΑΣ Ελπίς
Ηρακλής-ΠΑΟΚ
Πήγασος Πολίχνης-ΠΟ Μουδανιών
Άρης-Νέστωρ

4η αγωνιστική
Περσέας-ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος-Αίας Ευόσμου
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός
ΑΣ Ελπίς-Ηρακλής
ΠΑΟΚ-Πήγασος Πολίχνης
ΠΟ Μουδανιών-Άρης

5η αγωνιστική
Μακεδονικός-Περσέας
ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Πανοράματος
Ηρακλής-Απόλλων Καλαμαριάς
Πήγασος Πολίχνης -ΑΣ Ελπίς
Άρης-ΠΑΟΚ
Νέστωρ-ΠΟ Μουδανιών

6η αγωνιστική
Περσέας-Ηρακλής
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός
Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ
Απόλλων Καλαμαριάς-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Ελπίς-Άρης
ΠΑΟΚ-Νέστωρ

7η αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Περσέας
Ηρακλής-ΑΕΝ Πανοράματος
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου
Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς
Νέστωρ-ΑΣ Ελπίς
ΠΟ Μουδανιών-ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική
Περσέας-Άρης
ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης
Αίας Ευόσμου-Ηρακλής
ΧΑΝΘ-Μακεδονικός
Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστωρ
ΑΣ Ελπίς-ΠΟ Μουδανιών

9η αγωνιστική
Νέστωρ-Περσέας
Άρης-ΑΕΝ Πανοράματος
Πήγασος Πολίχνης-Αίας Ευόσμου
Ηρακλής-ΧΑΝΘ
ΠΟ Μουδανιών-Απόλλων Καλαμαριάς
ΠΑΟΚ-ΑΣ Ελπίς

10η αγωνιστική
Περσέας-ΠΟ Μουδανιών
ΑΕΝ Πανοράματος-Νέστωρ
Αίας Ευόσμου-Άρης
ΧΑΝΘ-Πήγασος Πολίχνης
Μακεδονικός-Ηρακλής
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ

11η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Περσέας
ΠΟ Μουδανιών-ΑΕΝ Πανοράματος
Νέστωρ-Αίας Ευόσμου
Άρης-ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης-Μακεδονικός
ΑΣ Ελπίς-Απόλλων Καλαμαριάς

12η αγωνιστική
Περσέας-ΑΣ Ελπίς
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΟΚ
Αίας Ευόσμου-ΠΟ Μουδανιών
ΧΑΝΘ-Νέστωρ
Μακεδονικός-Άρης
Ηρακλής-Πήγασος Πολίχνης

13η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-Περσέας
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος
ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου
ΠΟ Μουδανιών -ΧΑΝΘ
Νέστωρ-Μακεδονικός
Άρης-Ηρακλής


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!