Ο ΠΑΟΚ στην TV

Με τον πρώτο αγώνα των play off της Basket League του, λαβωμένου, ΠΑΟΚ με τον Προμηθέα στην Πάτρα να ξεχωρίζει, γεμάτο είναι το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων για το Σάββατο (18/5).

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει ακόμα, ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις από την Ισπανία, τη Γερμανία και την Ιταλία αλλά και το τρίτο ματς της σειρά των τελικών της Δύσης στο ΝΒΑ, ανάμεσα στους Μπλέιζερς και τους Ουόριορς.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP
SHARK Helmets Grand Prix de France

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός Μπέρτενς-Κόντα WTA
Internazionali BNL d’ Italia τένις

13:00 Novasports 24 HD
Συνέντευξη Τύπου φιναλίστ Final Four
EuroLeague

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD
Diamond League
Σανγκάη

14:05 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD
Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP
SHARK Helmets Grand Prix de France

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP
SHARK Helmets Grand Prix de France

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Tσιτσιπάς –Ναδάλ
Ημιτελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia τένις

16:00 Novasports 1HD
Ουντινέζε-ΣΠΑΛ
Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ – Αουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

17:00 ΕΡΤ Sports HD
Προμηθέας – ΠΑΟΚ
Basket League Playoffs

17:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Εσπανιόλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Primera Division

17:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Σεβίλλη – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Primera Division

17:15 COSMOTE SPORT 5 HD
Χετάφε – Βιγιαρεάλ
Primera Division

17:15 COSMOTE SPORT 4 HD
Βαγιαδολίδ – Βαλένθια
Primera Division

18:00 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Πλίσκοβα- Σάκκαρη
Ημιτελικός WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις

18:55 ΣΚΑΪ
Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ
Τελικός FA Cup

19:00 Novasports 1HD
Τζένοα-Κάλιαρι
Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λιόν – Μπαρτσελόνα
Τελικός Champions League γυναικών ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι Βίκος Cola – Ηφαιστος
Basket League Playoffs

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Χολαργός
Basket League Playoffs

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ Καζάν – Τσιβιτανόβα
CEV Champions League Ανδρών, Super Finals βόλεϊ

20:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Πόρτο – Σπόρτινγκ Λισσαβόνας
Liga NOS

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπενφίκα – Σάντα Κλάρα
Liga NOS

21.00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός ATP Masters 1000
Internazionali BNL d’ Italia

21.30 ΕΡΤ SPORTS
Πλατανιάς-ΟΦΗ
μπαράζ ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 2HD
Σασουόλο-Ρόμα
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Αλαβές – Ζιρόνα
Primera Division

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Ράγιο Βαγιεκάνο
Primera Division

22:00 Eurosport 1
Γύρος της Καλιφόρνια
Ποδηλασία

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
Τελικοί Δύσης ΝΒΑ


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!