Γεμάτο το αθλητικό πρόγραμμα

«Πλούσιο» είναι το αθλητικό πρόγραμμα της Κυριακής (2/6), με τους αγώνες τένις του Roland Garros να ξεχωρίζουν.

Αναλυτικά οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

10:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Πρώτος ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT
Οστράβα, Τσεχία

10:25 COSMOTE SPORT 8 HD
SS16 Montim 1
WRC Πορτογαλίας

11:00 COSMOTE SPORT 8 HD
SS17 Fafe 1
WRC Πορτογαλίας

11:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Δεύτερος ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT
Οστράβα, Τσεχία

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας Moto3
Gran Premio d’ Italia Oakley

11:55 Eurosport 2
Roland Garros

11:55 Eurosport 1
Roland Garros

12:00 ΕΡΤ Play3
Roland Garros

12:00 ΕΡΤ Play4
Roland Garros

12:00 ΕΡΤ Play2
Roland Garros

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD
SS18 Luilhas
WRC Πορτογαλίας

12:00 ΕΡΤ Sports HD
Roland Garros

12:35 COSMOTE SPORT 7 HD
Πρώτος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT
Οστράβα, Τσεχία

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας Moto2
Gran Premio d’ Italia Oakley

13:20 COSMOTE SPORT 6 HD
Σαραγόσα – Μπασκόνια
ACB Liga Endesa

13:35 COSMOTE SPORT 7 HD
Δεύτερος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT
Οστράβα, Τσεχία

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
SS20 Fafe 2 Power Stage
WRC Πορτογαλίας

14:00 Eurosport 2
Roland Garros

14:30 ΕΡΤ Sports HD
Στέφανος Τσιτσιπάς – Σταν Βαβρίνκα
Roland Garros

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας MotoGP
Gran Premio d’ Italia Oakley

14:30 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

14:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT
Οστράβα, Τσεχία

16:00 Novasports 1HD ΑΪΚ
Στοκχόλμης – Χάμαρμπι
Allsvenskan

16:00 Eurosport 2
Roland Garros

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT
Οστράβα, Τσεχία

16:20 COSMOTE SPORT 7 HD
Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT
Οστράβα, Τσεχία

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Αναντολού Εφές – Γαλατάσαραϊ
TBF Basketball Super League

17:00 ΕΡΤ Sports HD
Roland Garros

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ
VTB United League

18:00 Eurosport 2
Roland Garros

18:35 COSMOTE SPORT 7 HD
Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT
Οστράβα, Τσεχία

18:45 Eurosport 1
Roland Garros

19:00 Novasports 2HD
Ντιζόν – Λανς
Μπαράζ ανόδου/παραμονής Ligue 1

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

20:00 Eurosport 1
Roland Garros

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Pocono 400
NASCAR Cup Series

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Γαλλία – Βολιβία
Φιλικό


Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!